Атлант 24 Відгуки

Відгуки про роботу

Сергій

Задоволений, що працюю в одній з найкращих юридичних компаній України. Плюсів безліч, отримав безцінний досвід вирішення найрізноманітніших проблем, що виникають у водіїв. Освоїв кілька нових для себе правових напрямів, знайшов друга та багато хороших товаришів, які завжди готові допомогти виплутатися зі складної ситуації. Рекомендую компанію.

Оксана

Все, що хотіла, знайшла в Атлант24 – навчання нової професії з нуля, швидке освоєння спеціальності, хорошу зарплату, розмір якої залежить тільки від тебе, повний соцпакет, нормальну відпустку та нормований робочий день. В Атланті забула, що таке нескінченні переробки, постійні підміни хворих співробітників, життя без вихідних, відпустка частинами по кілька днів взимку, ранньою весною та пізно восени. Подобається доброзичливе начальство та гарна організація справи. Якщо шукаєте стабільну роботу, йдіть сюди.

Александра

Отличный коллектив, бодрый настрой, все выполняют свои обязанности, никто не требует сделать «всё и вчера». Начальство адекватное, всегда доступно для обсужедения возникших проблем. С оплатой труда всё хорошо, компания пополняет список клиентов, люди без бонусов не остаются. По сравнению с другими компаниями города, в Атлант24 жизнь кипит.Отличный коллектив, бодрый настрой, все выполняют свои обязанности, никто не требует сделать «всё и вчера». Начальство адекватное, всегда доступно для обсужедения возникших проблем. С оплатой труда всё хорошо, компания пополняет список клиентов, люди без бонусов не остаются. По сравнению с другими компаниями города, в Атлант24 жизнь кипит.

Арсений

Хочу отметить спокойное собеседование и быстрое оформление при приёме на работу. В самой работе ничего сложного, есть готовые скрипты, по которым нужно вести разговор. Работа не надоедает, целый день общаешься с разными людьми, ищешь подходы, так что скучать некогда. Атмосфера в колл-центре спокойная, деловая, коллеги доброжелательные, начальство профессиональное, требует только в рамках должностных обязанностей. Рекомендую.

Женя

Крупная юридическая фирма, более 30 тысяч водителей в числе клиентов, юристы заняты активной работой. Условия работы хорошие – комфортный офис, никаких проблем в отношениях с начальством и коллегами. Со многими тесно сработался, общаемся вне рабочего места. Только в Атланте24 обрёл финансовую стабильность и уверенность в завтрашнем дне. Рекомендую.

Алла

Я прийшла в Атлант24 без досвіду роботи на обзвоні, але завдяки гарному наставнику та дружньому відношенню в колективі швидко освоїлася і почала успішно продавати пакети послуг. Робота динамічна та цікава. Щодня доводиться спілкуватися з різними людьми, розповідати про переваги наших послуг, допомагати вибрати пакет, який максимально відповідає їхнім потребам. Людей в Атлант24 цінують, створені всі умови для роботи: зручний графік, комфортне робоче місце. За умови виконання плану ви отримуєте дуже непогану зарплату, яка завжди виплачується без затримок. Компанія Атлант24 – це надійний роботодавець, який дбає про своїх співробітників.

Марина

Я працюю в Атлант24 менеджером з продажу. Перерахую плюси. Високий рівень заробітної плати: зарплата залежить від результатів. Своєчасні виплати: завжди отримую зарплату вчасно. Повний соцпакет: велика відпустка, оплата лікарняних. Компетентне керівництво, яке завжди доступне та готове допомогти. Дружний колектив: в Атлант24 приємно працювати завдяки позитивній атмосфері. Рекомендую всім, хто хоче стати добрим продажником, звернути увагу на вакансії компанії Атлант24.

Влад

Устроился в Атлант24 юристом 2 года назад. До этого работал в другой юридической фирме, но здесь условия труда и зарплата намного лучше. Коллектив нормальный, руководство лояльное. Пока всем доволен.

Сергей

Опишу свой день в Атлант24. Получаешь список телефонов, по которым нужно звонить, у тебя есть скрипт разговора с потенциальным клиентом. Связываешься и стараешься продать пакет услуг автоюриста. Часть сразу сбрасывает звонок, часть говорит, что услуга интересует, но нужно подумать. Где-то 30% соглашается купить. С этого ты и живёшь. В целом продажи идут, грех жаловаться. Зарплата набегает хорошая, со временем привыкаешь к неприятным нюансам и учишься говорить с любым человеком.

Яна

Працюю в Атлант24 менеджером з продажу. Робота цікава, динамічна. Графік зручний, зарплата гідна. Колектив дружний, керівництво адекватне, через дрібниці не напружує. Рекомендую.

Олег

Работаю автоюристом в Атланте с первых дней, помог сотням людей, попавшим в ДТП и сложные ситуации. Считаю, что Атлант 24 – перспективный бизнес, который ещё не полностью раскрыл свой потенциал. 34 тысячи клиентов – это только начало долгого пути.

Юлія

Мені в Атланті24 працюється непогано. Робота з клієнтами потребує терпіння та уваги до деталей. Іноді бувають важкі ситуації, але я вчуся вирішувати їх та знаходити компроміси. Робота в нашій фірмі мимоволі навчає бути терплячим та кмітливим.

Катерина

Я працюю менеджером з продажу в Атланті 24 вже 6 місяців. У компанії дуже добрі умови роботи. Зарплата виплачується своєчасно та в повному обсязі. Офіс затишний та просторий. Колектив дружний та чуйний. Керівництво завжди готове допомогти та підтримати. Звісно, у роботі є й свої складнощі. Абоненти нерідко скидають дзвінок, коли чують, що пропоную їм послуги автоюриста. Але багатьох все ж таки вдається зацікавити, завдяки чому за місяць продаю достатню кількість пакетів. Загалом роботою в Атланті задоволена. Це чудовий роботодавець, який цінує своїх працівників.

Сергій

Працюю в Атланті юристом уже 6 років. Кожен випадок унікальний і потребує глибокого знання правил дорожнього руху, законів, внутрішніх правил дорожньої поліції, нюансів судової практики. Робота тут – це чудова можливість постійно вчитися та розвиватися професійно. Дуже задоволений роботою і тим, що ми робимо для людей.

Ольга

В Атланті працюю 5 років, із плюсів хочу відзначити рівний колектив та своєчасну виплату зарплати. Поруч з цими людьми приємно перебувати, завдання зрозумілі, всім відомо, чого ми домагаємося. Іноді з’являються нові дівчата, яких треба навчати. Але вже за місяць і вони стають чудовими продажницями. Атлант 24 – розкручений бізнес, що росте, бренд добре відомий у водійському середовищі, продавати пакети послуг досить легко. Рекомендую.

Дмитро

Працюю на обдзвоні. Роботодавець подобається, для роботи створені всі умови, бази номерів для обдзвону нормальні, продаж іде, зарплата вчасно. Чіткий робочий ритм без зайвої метушні, всі зайняті своєю справою. Відмінне місце роботи.

Оксана

Працюю в Атланті 24 оператором обдзвону. Коли влаштувалася, було важко. Не просто презентувати пакети юридичних послуг людям, які не чекали на твого дзвінка. Перші дні після десятків відмов поспіль просто опускалися руки. Допоміг наш менеджер, який дав шпаргалку з правилами. За місяць звикла, освоїлася, почала спокійно сприймати відмови та гнівні репліки. А зараз спокійно працюю і продаю. Фірма класна, послуги якісні, продавати не так складно, як здавалося спочатку. Переконати водія, що він може потрапити у ДТП будь-якої миті або стати жертвою автопідстави, не складно. Роботою та зарплатою задоволена, рекомендую.

Анна

Занимаюсь в Атланте 24 обзвоном, работа не самая приятная, когда многие сбрасывают звонок, не дослушав предложение до конца. Но со временем воспринимаешь это как издержку профессии. Сейчас уже по этому поводу не нервничаю, как в начале. Каждый день приходится не только презентовать услуги автоюристов, но и объяснить их ценность для водителя. Это требует уверенности в высоком качестве наших услуг и хороших навыков убеждения. Работа здесь помогает развить эти навыки до 80 уровня.

Олег

Отличный коллектив, работается легко, быстро научили правильно общаться с людьми по телефону и продавать. Требования по выполнению плана продаж высокие, расслабляться на работе здесь вам не дадут, но зато можно неплохо заработать. Рекомендую компанию.

Валерія Кролевецька

Хочу подякувати компанії, що чесно пояснюють роботу на першій співбесіді. Багато разів влаштовувалась на різні должності, так там завжди обіцяли золоті гори, а на ділі виявлявся голий оклад та купа проблем. А в Атланті24 все відразу розставили по своїх місцях: як будеш работать, за що і скільки платять, що можна і чого нельзя. Працюю в компанії вже рік і все влаштовує. З’явився якийсь досвід, пошукала в інтернеті фішки для продаж по телефону, стало непагано виходить. Платять 14 тис. на місяць, мені вистачає.

Катерина

До Атланта24 працювала на холодному обзвоні, але тут колишні навички не знадобилися. Тільки в Атланті навчили, як починати та підтримувати розмову правильно, як добиватися результату коректно. Я раніше потенційних клієнтів ненавиділа, стільки довелося вислухати образ. А тут працюю вже 2 роки, і результати тут не порівняти з моїми минулими. Коли з людьми говориш правильно – продавати легко.

Марина

Работала в компании HR, знаю, как мотивировать сотрудников. Могу сказать, что это одна из немногих компаний в городе, которая дает возможность зарабатывать, не напрягая людей обязательными переработками. Уже давно сменила вид деятельности, но всегда, когда кто-то из знакомых ищет работу, я рекомендую эту компанию.

Дарина Чумак

Працюю менеджером в Атланті 24, намагаюся продавати юридичні послуги для автомобілістів. Заодно продала і своєму парню, якому вони один раз сільно допомогли. Коли його зупинили на дорозі, він позвонив нашому юристу, який його отмазал от штрафа. Наші юристи – молодці, водіям намагаються допомагати.

Атлант 24: відгуки про роботу

Атлант 24 – юридична компанія, що спеціалізується на наданні правової допомоги автовласникам та професійним водіям. Компанія присутня на ринку юридичних послуг для водіїв протягом 5 років. Відгуки про роботу Атлант 24 свідчать, що пропоновані пакети послуг здатні позбавити водіїв істотних фінансових та моральних збитків у найрізноманітніших випадках. На підставі відгуків про роботу Атлант 24 відомо, що 8 з 10 клієнтів, зупинених співробітниками патрульної поліції за неочевидні порушення правил дорожнього руху, уникають штрафів та інших покарань. Юристи Атлант 24 зуміли виграти безліч справ, результатом чого стало скасування постанов інспекторів. Було оскаржено понад 1300 штрафів, надано дієву допомогу у складанні необхідних документів для оскарження штрафів та неправомірних дій інспекторів, вирішення спорів зі страховими компаніями. Клієнтами Атлант 24 сьогодні є понад 34 тисячі автовласників та професійних водіїв, які проживають у всіх регіонах України.

Переваги юридичних послуг для водіїв на основі відгуків про роботу Атлант 24

Для водія, який потрапив у дорожньо-транспортну пригоду і залишився без юридичної допомоги, ситуація часто виявляється вкрай складною та напруженою. Під впливом сильного стресу навіть досвідчений водій здатен розгубитися, не може зосередитися та швидко згадати основні положення складних юридичних процедур та правил дорожнього руху, що може призвести до помилок у заповненні документів та спілкуванні з іншими учасниками ДТП, представниками патрульної поліції та страхових компаній. Водієві буває складно оцінити рівень своєї провини, особливо якщо інша сторона в ДТП поводиться агресивно. Відсутність досвіду в таких ситуаціях може призвести до неправильної оцінки збитків і потреб у ремонті автомобіля та до колосальних фінансових втрат.

Недостатнє знання законів та прав веде до невигідних домовленостей або навіть відмови у компенсації. Без юридичної підтримки водій може відчувати сильний психологічний тиск не лише з боку інших водіїв, а й представників правоохоронних органів, що ускладнює процес грамотного розв’язання проблеми. Це збільшує ризик неправомірного звинувачення, накладення штрафу або позбавлення прав.

Відгуки про роботу Атлант 24 наочно свідчать, що досвідчений юрист служби цілодобової підтримки здатний відіграти ключову роль, спрямувавши процес вирішення будь-якого конфлікту за сприятливим для водія сценарієм у разі ДТП, перевірки патрульної поліції, оскарження постанов інспекторів у судах, оформлення документів на автомобіль, проходження технічного огляду.

Досвідчені юристи Атлант 24 мають досконалі знання законодавства та правил дорожнього руху, а також новітніх поправок, що дозволяє захистити водія від неправомірних звинувачень. Юрист Атлант 24 здатний правильно інтерпретувати будь-яку дорожню пригоду, докази та свідчення, що суттєво впливає на результат справи. Підтримка досвідченого юриста також допомагає уникнути помилок у процесі взаємодії з правоохоронними органами та страховими компаніями, забезпечуючи справедливий розгляд справи.

Ні для кого не секрет, що далеко не всі інспектори відрізняються кришталевою чесністю та сумлінно виконують свої обов'язки. Водії нерідко стають жертвами неправомірних дій інспекторів, які зловживають службовим становищем. У відгуках про роботу Атлант 24 водії часто пишуть, що юрист цілодобової служби підтримки реально допомагає заспокоїтися, освіжити в пам'яті потрібні пункти правил дорожнього руху, зрозуміти свої права та можливості, що зменшує стрес та суттєво підвищує ймовірність позитивного розв’язання проблеми.

Зрештою, досвідчений юрист може перевести спілкування з іншою стороною ДТП, інспектором чи представником страхової компанії на себе. При цьому багатий досвід у переговорах та впевнені знання всіх нормативних документів та порядку проведення процедур дозволяє досягти вигідніших умов для водія, що робить його підтримку незамінною у подібних ситуаціях.

Як Атлант 24 допомагає водіям

Відгуки про роботу Атлант 24 вказують, що номер телефону цілодобового автоюриста найбільш необхідний у стресовій ситуації після серйозних ДТП, автопідстав та незаконних дій інспекторів. Звичайно, лише цим діяльність юридичної підтримки Атлант 24 не обмежується.

Підтримка досвідченого юриста має вирішальне значення у таких випадках:

Згідно з відгуками про роботу Атлант 24, водії, що витратили невелику суму на купівлю пакета послуг, економлять в рази більше, тому що відпадає необхідність сплачувати несправедливі штрафи, компенсувати вигадані збитки, заказувати консультаційні послуги платних юристів.

Позитивні відгуки про компанію Атлант 24 надходять від автовласників, яким доводиться багато їздити містом та усією країною, від далекобійників й таксистів, від водіїв, які тільки-но купили машину та сіли за кермо.

У відгуках про роботу Атлант 24 пишуть, що навіть бюджетний пакет «Економ» здатний забезпечити ефективний захист прав та інтересів водія. Дуже доброзичливо у відгуках про компанію Атлант 24 пишуть перевізники, яким транспортне підприємство купило повний пакет «Максимум». У цей пакет, як відомо, входить необмежена тривалість телефонної розмови з юристом у режимі 24/7, складання до 12 скарг та 10 клопотань, оформлення 10 позовів до суду на тему правил дорожнього руху. Щоб за допомогою випадкових юристів забезпечити коректне оформлення такої кількості важливих документів, може знадобитися значно більша сума.

Компанія Атлант 24 – відгуки

Серед сотень позитивних відгуків про роботу Атлант 24 зустрічаються як короткі подяки юристам за хорошу роботу, так і розгорнуті коментарі, що описують ситуацію у всіх подробицях. Наведемо кілька характерних відгуків про роботу Атлант 24:

Багато позитивних відгуків про компанію Атлант 24 надходить від автовласників, несправедливо оштрафованих інспекторами за дрібні порушення. Серед недавніх справ, виграних нашими юристами: скасування штрафів за непрацююче підсвічування номерного знака, за перетин суцільної лінії, не включені фари, зупинку в забороненому місці та порушення правил паркування. У кожному з цих випадків фахівці Антлант 24 знайшли аргументи, які переконали суд у невинності водія. Сума заощаджених водіям грошей обчислюється десятками тисяч гривень.

Атлант 24 – відгуки співробітників

У компанії Атлант 24 трудяться десятки фахівців, які прагнуть зробити життя водіїв легшим. Менеджери продажів у процесі телефонного спілкування з водіями висвітлюють переваги наших пакетів послуг. Це їм десятки тисяч наших клієнтів завдячують здобуттям юридичного захисту та підтримки у будь-якому куточку України та всього світу. У відгуках про роботу Атлант 24 чимало коментарів від фахівців цього профілю.

Вважаємо, що хороші відгуки про роботу компанії Атлант 24 – це не лише заслуга професіоналізму наших юристів та ефективності бізнес-ідеї, а й показник величезної довіри клієнтів. Позитивні відгуки про роботу Атлант 24 свідчать про те, що клієнти гідно оцінюють якість обслуговування, увагу до деталей та індивідуальний підхід. Хороші відгуки про компанію Атлант 24 є відмінним стимулом для постійного вдосконалення наших послуг. Вони також є важливим фактором вибору для наших потенційних клієнтів, які, оцінюючи позитивний досвід інших, знаходять впевненість у високій якості запропонованого продукту. Позитивні відгуки про роботу Атлант 24 – це не просто слова, вони є яскравим підтвердженням нашої успішної роботи та надійного союзу між компанією та її клієнтами, міцних позицій на ринку юридичних послуг для водіїв.